SAKARYA DOĞALGAZ TESİSAT

Üçalfa Mühendislik, Üçalfa Klima, Üçalfa Kombi, Sakarya Doğalgaz Tesisatı, Sakarya Ucuz Doğalgaz Tesisatı, Sakarya yangın tesisatı, Sakarya mekanik tesisat, Sakarya havalandırma sistemleri, Sakarya VRF Klima, Sakarya Dogalgaz sobası, Sakarya Kombi, Sakarya Petek ve Havlupan, Sakarya Umurbey Taksi, Klima Servisi, Sakarya Klima Bakım Servisi, Sakarya Klima Arıza, Sakarya Klima Tamiri, Sakarya Klima Yetkili Servisi, Sakarya ECA Klima Yetkili Servisi, Sakarya su tesisatı, Sakarya mekanik tesisat, Sakarya vana, Sakarya Kalorifer Kazanı, Sakarya Peletli Kazan, Sakarya Güneş Enerji Sistemleri, Sakarya Fotovoltaik sistemler, Sakarya su arıtma sistemleri, Sakarya doğalgaz tesisatçıları, Sakarya sifonik yağmur suyu sistemleri, Sakarya uygun fiyata doğalgaz, Sakarya VRF, Sakarya Arçelik VRF, Karadeniz Arçelik VRF, Marmara Arçelik VRF, Sakarya Sirkulasyon Pompası, Sakarya hidrofor, Sakarya Yangın Pompası, Sakarya Yangın Hidroforu, Sakarya uygun fiyata mekanik tesisat, Sakarya Eca kombi, Sakarya baymak kombi, Sakarya Eca klima, Sakarya baymak klima, Sakarya vaillant, Sakarya duşakabin, Sakarya iklimlendirme, Sakarya tesisat, Sakarya tesisat firmaları, Sakarya yangın dolabı, Sakarya cami ısıtma sistemleri

SIK SORULAN sorular

Doğal gaz ; fosil kaynaklı, renksiz, kokusuz ve havadan hafif olan, Metan (CH4), Etan (C2H8), Propan(C3H8), Bütan (C4H10), Karbondioksit (CO2), Azot (N2), Helyum(He) ve Hidrojen sülfür (H2S) gibi çeşitli hidrokarbonlardan oluşan yanıcı bir gaz karışımıdır. Yandığında kül ve kükürt bileşikleri oluşturmaz, asit yağmurlarına neden olmaz. Günümüzde oldukça değerli ve stratejik bir enerji kaynağı olarak konut, işyeri, resmi kurum ve endüstride kullanılmaktadır.

Zemin altına yerleşimi yapılan yerden ısıtma sistemlerinin mekânda homojen sıcaklık dağılımı yapması, sürekli bakıma ihtiyacının olmaması, tavanda ısı birikimine sebep olmaması, her türlü yakıt ile çalıştırılabiliyor olması, düşük işletme gider maliyetinin olması, ısı yalıtımı ve ses geçirimsizliğiyle çalışması avantajları arasındadır.

Gaz veya sıvı yakıtlı kombilere göre daha çevre dostudur. Tamamen elektrik enerjisi ile çalıştığı için baca gerektirmez, çevreye zararlı atık gaz üretmez, karbon ayak izinizi azaltır.

Daha çok konfor amaçlı kullanılan klimalar, genellikle temiz ve kullanımı kolay olduğu için tercih ediliyor. Klimalar, filtresi sayesinde ortamdaki kirli havayı temizler. Aynı zamanda temiz hava soluyan bir kişinin gün içerisindeki verimini arttırır. Terlemeyi azalttığı için etrafa kötü koku yayılmasını engeller.

İklimlendirme sistemleri bir binanın yapım sürecinde planlanarak kurulabileceği gibi inşaat süreci tamamlanmış bir binaya da kurulabilmektedir. Üçalfa Mühendislik olarak iş merkezi, fabrika, valilik ve üniversite gibi pek çok alana inşaat proje aşamasında veya sonrasında uzman ekibimizle birlikte gelip, ücretsiz yerinde keşif yaparak en uygun iklimlendirme sistemlerini öneriyoruz.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ